Engellere takılmadan sorunsuzca maç izlemek için uygulamalarımızı deneyin!
ADRES DEĞİŞİMLERİNDEN ETKİLENMEMEK İÇİN MASAÜSTÜ UYGULAMAMIZI DENEYİN.

Futbol

Basketbol

Voleybol

Tenis

Diğer Sporlar

E-Sporlar

TV

Popüler Karşılaşmalar
14:50 BURRUCHAGA, ROMAN ANDRES - DIETRICH, DYLAN
Tennis ATP Challenger Zug, Switzerland Men Singles
15:00 FUCSOVICS, MARTON - CARBALLES BAENA, ROBERTO
Tennis ATP Kitzbuhel, Austria Men Singles
15:10 TABERNER, CARLOS - DELLIEN, MURKEL
Tennis ATP Challenger Tampere, Finland Men Singles
15:30 SHELBAYH, ABDULLAH - PAUL, JAKUB
Tennis ATP Challenger Zug, Switzerland Men Singles
15:40 DUERST, JENNY - MARCINKEVICA, DIANA
Tennis ITF Spain 37A, Singles
15:40 MEYER AUF DER HEIDE, LUISA - NAITO, YUKI
Tennis ITF Germany 08A, Singles
15:40 TORRES, JUAN BAUTISTA - KIRKIN, ERGI
Tennis ATP Challenger Tampere, Finland Men Singles
15:50 BENES M HUBER D - GRASKI J WAGNER A
Tennis ITF Austria F6, Men Doubles
15:50 VAN DE ZANDSCHULP, BOTIC - BRUNOLD, MIKA
Tennis ATP Challenger Zug, Switzerland Men Singles
16:00 SATO, NAHO - FRUHVIRTOVA, LINDA
Tennis ITF Portugal 07A, Singles
16:00 CECCHINATO, MARCO - PELLEGRINO, ANDREA
Tennis ATP Challenger Verona, Italy Men Singles
16:10 SORIANO BARRERA, ADRIA - ADDED, DAN
Tennis ATP Challenger Segovia, Spain Men Singles
16:10 DELLIEN, HUGO - TRAVAGLIA, STEFANO
Tennis ATP Challenger Verona, Italy Men Singles
16:20 KUBAREVA, ANNA - CHARAEVA, ALINA
Tennis ITF Germany 08A, Singles
16:20 FRANTZEN C JEBENS H - CORIA F GALAN D E
Tennis ATP Kitzbuhel, Austria Men Doubles
16:20 IZQUIERDO LUQUE, RAFAEL - CASSONE, MURPHY
Tennis ITF Portugal F21, Men Singles
16:30 JIANU, FILIP CRISTIAN - REHBERG, MAX HANS
Tennis ATP Challenger Verona, Italy Men Singles
16:30 BARNAT J DUDA F - POHJOLA P TIAINEN H
Tennis ATP Challenger Tampere, Finland Men Doubles
16:30 AYENI O A D GANTA S K R - MARATULY I MURAT Y
Tennis ITF Kazakhstan F7, Men Doubles
16:40 SIMONSSON F TRINKER J - BIELINSKYI V MASHTAKOV N
Tennis ITF Austria F6, Men Doubles
16:40 BATYUTENKO M STALEY J - GAXHERRI S PINTER P L
Tennis ITF Austria F6, Men Doubles
16:50 ARAUJO P DOMINGUES J - GRACA J MARQUES G
Tennis ITF Portugal F21, Men Doubles
16:50 SEVILLA, IKER - DEN HEIJER, GUY
Tennis ITF Spain F24, Men Singles
16:50 LEOTE PRATA, VASCO - BERKIETA, TOMASZ
Tennis ITF Portugal F21, Men Singles
17:00 AVENDANO CADENA M LLORENS SARACHO L - ARCE FERNANDEZ M SANCHIS MELERO H
Tennis ITF Spain F24, Men Doubles
17:00 GONZALEZ VILAR, RAQUEL - KAJI, HARUKA
Tennis ITF Spain 37A, Singles
17:10 GUREVA A KUDERMETOVA P - LASKEVICH E SHINDE V
Tennis ITF Portugal 07A, Doubles
17:10 MELERO KRETZER A SEGADO ESTEVE R - MATARREDONA VALOR C SERGI MICO FENOLLAR S M F
Tennis ITF Spain F24, Men Doubles
17:10 GIUSTINO, LORENZO - MARTINEZ ARJONA, SAMUEL
Tennis ITF Spain F24, Men Singles
17:20 BERRETTINI, MATTEO - KOTOV, PAVEL
Tennis ATP Kitzbuhel, Austria Men Singles
Diğer Karşılaşmalar
12:10 Magdalena Frech - Dominika Salkova
Tennis Livesport Prague Open Single
15:00 Mirra Andreeva - Aliaksandra Sasnovich
Tennis Unicredit Iasi Open Single
15:30 Kathinka von Deichmann Katarina Zavatska - Quinn Gleason Conny Perrin
Tennis Livesport Prague Open Double
15:30 Yvonne Cavalle-Reimers Aurora Zantedeschi - Anastasia Tikhonova Maria Timofeeva
Tennis Unicredit Iasi Open Double
15:40 Isabella Shinikova - Alexandra Eala
Tennis Polish Open Single
15:40 Darja Semenistaja - Katarzyna Kawa
Tennis Polish Open Single
15:50 Anna Danilina Irina Khromacheva - Amina Anshba Anastasia Detiuc
Tennis Unicredit Iasi Open Double
16:20 Ena Shibahara - Ella Seidel
Tennis Livesport Prague Open Single
17:00 Elena-Gabriela Ruse - Jaqueline Cristian
Tennis Unicredit Iasi Open Single
17:10 Jessie Aney Lena Papadakis - Carole Monnet Ankita Raina
Tennis Polish Open Double
17:20 GAUBAS, VILIUS - DALLA VALLE, ENRICO
17:20 SCHNAITTER J WALLNER M - ARRIBAGE T DOUMBIA S
Popüler Karşılaşmalar
18:00 Bodo/Glimt - Rigas Skola
UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu
18:30 Yantra 1919 - Etar Veliko Tarnovo
Bulgaristan 2.Lig
18:30 FK Panevezys - Jagiellonia Bialystok
UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu
19:00 Ballkani - Hamrun Spartans
UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. Eleme Turu
19:00 Lincoln Red Imps - Karabağ
UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu
20:00 Differdange 03 - Ordabasy Shymkent
UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. Eleme Turu
20:00 Sturm Graz - Porto
Hazırlık Kulüpler
20:00 Malmö FF - KI Klaksvik
UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu
20:00 APOEL Nicosia - Petrocub
UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu
20:30 FCSB - Maccabi Tel Aviv
UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu
21:00 Deportivo Riestra - Argentinos Juniors
Arjantin Premier Lig 2. Aşama
21:00 UE Santa Coloma - Midtjylland
UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu
21:00 Ferencvaros - The New Saints
UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu
21:00 Dynamo Kiev - FK Partizan
UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu
Diğer Karşılaşmalar
MS' Kambocya 19 - Filipinler 19
MS' Endonezya U19 - Doğu Timor U19
AFF U19 Şampiyonası Grup A
66' Sporting Fonte Nova - Pedreira
31' Jenis Ii - Astana Ii
31' Mamelodi Sundowns - Cardiff City
Hazırlık Kulüpler
18:00 Kryvbas Kryvyi Rih - Çaykur Rizespor
Hazırlık Türk Takımları
19:00 JyPK (Bayanlar) - Honka (Bayanlar)
Finlandiya Kadınlar Ligi
19:00 Tampere United - I-Kissat
Finlandiya Kakkonen Grup B
19:00 Rapperswil-Jona - Aarau
Hazırlık Kulüpler
19:00 Bastia - FA Ile Rousse Monticello
Hazırlık Kulüpler
19:30 Las Palmas - Al Sadd
Hazırlık Kulüpler
19:30 Germania Egestorf - Hannover 96 II
Hazırlık Kulüpler
20:00 Laanemaa Haapsalu - Rumori Calcio
Estonya Kupa Son 64 Turu
20:00 Raufoss - Levanger
Norveç 1.Lig
20:00 Eimsbütteler TV - Lübeck II
Hazırlık Kulüpler
21:00 Harrogate Town - Sheffield United
Hazırlık Kulüpler
21:00 Harrogate Town - Sheffield United
Hazırlık Kulüpler
21:00 USAC - Oeste
Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 5
21:00 Weymouth - Eastleigh
Hazırlık Kulüpler
21:00 Stevenage - Coventry
Hazırlık Kulüpler
21:00 Ourense CF - Deportivo La Coruna
Hazırlık Kulüpler
21:00 Nottingham Forest - Millwall
Hazırlık Kulüpler
21:00 Ijsselmeervogels - Telstar
Hazırlık Kulüpler
21:00 Gimnastica Segoviana - Valladolid
Hazırlık Kulüpler
21:00 Boston United - Peterborough United
Hazırlık Kulüpler
21:30 Worksop Town - Pontefract Collieries
Hazırlık Kulüpler